Firmamız; Kalite Yönetim Sistemleri, Devlet Teşvik ve Yatırımları ile Marka ve Patent hizmetleri olarak 3 ana branşta uzmanlaşmıştır. Kalite Yönetim Sistemleri başlığı altında sizlere ISO belgeleri, CE Belgesi, TSE ve TSHYB Belgelendirme danışmanlığı yapmaktayız. Devlet Teşvikleri ve Yatırımları başlığı altında size Kalkınma Ajansları, Kosgeb, Tübitak, Dış Ticaret destekleri gibi birçok desteğin danışmanlığını yapmaktayız. Marka ve Patent hizmet başlığımız altında, yurt içi ve yurt dışı marka, patent, endüstriyel tasarım ve coğrafi işaret tescilleri için danışmanlık yapmaktayız.

Aşama Danışmanlık Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri

2018

Başlıca

Hizmetlerimiz

Hibe ve Teşvikler

Devlet kurumlarınca verilen hibe ve teşvikler konusunda sizlere danışmanlık hizmeti sunuyoruz

Belgelendirme

ISO Serisi standartlar, CE Belgesi, TSE ve TSE HYB gibi belgelendirmeler konusunda sizlere danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Marka & Patent

Yurt içi ve yurt dışı Marka, Patent ve Endüstriyel Tasarım Tescilleriniz konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Bize Ait

BELGELER

TSE (Türk Standartları Enstitüsü) Tarafından verdiğimiz danışmanlık hizmeti belgelendirilmiştir. Proje danışmanlarımız TSE Personel Belgelendirme Daire Başkanlığı tarafından sertifikalandırılmıştır.

METODOLOJİMİZ VE

İş Akışı

Aşama Danışmanlık olarak çalışma metodumuz şu aşamalardan oluşmaktadır; -Öncelikle firmanızın talep ve ihtiyaçları analiz edilir. -Daha sonra uzmanlarımız sizin için en uygun çalışma planını hazırlayarak onayınıza sunar. -Bu plandaki takvime uygun olarak ilerleyen danışmanlık hizmetimiz, periyodik olarak üst yönetiminize rapor olarak sunularak, hizmetimizin etkinliğini ve verimliliğini kontrol etmenizi ve izlemenizi sağlarız. -Firmanızın içinde temel yeteneklerin oluşması için çalışanlarınızın konu hakkında bilgilenmesi amacıyla tüm danışmanlık projelerimiz eğitimler ile desteklenmektedir. Gizlilik tüm danışmanlık projelerimizin vazgeçilmez unsurudur. Çalışmalar esnasında elde edilen bilgi ve belgeler, yaptığımız gözlemler kesinlikle gizli olarak tutulur. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak gizlilik sözleşmesi imzalanır. İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkarak kurduğumuz profesyonel kadro ve yenilikçi anlayışla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak temel prensibimizdir.

Marka Bul

Mobil uygulamamız sayesinde, aklınızdaki markaların uzmanlarımız tarafından hızlıca araştırılarak sonucun tarafınıza bildirilmesi sağlanabilir.

HİBE ve TEŞVİKLER

Mobil uygulamamız vasıtasıyla bildireceğiniz yatırımlarınız için en uygun hibe ve teşvikleri uzmanlarımız sizin için araştırarak bildireceklerdir.

ANLIK HİBE HABERLERİ

Mobil uygulamanın anlık bildirim özelliği sayesinde, yeni hibe ve teşviklerden ilk siz haberdar olacaksınız.

Etkin İletişim

Mobil uygulamamız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz danışmanlık konuları için uzmanlarımızla etkin bir iletişim içerisinde olacaksınız.