Danışmak istediğiniz bir konu mu var? Formumuzu doldurun uzmanlarımız yanıtlasın.

ISO Belgeleri

ISO-9001

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001 : 2015 kalite yönetim sistemi birçok kuruluş için uygulanabilir genel bir standarttır. Kuruluşların yönetim sistemlerin gelişim ve sürekli iyileştirmeye açık bir hale gelmesine yardımcı olur.

iso 22000 1280x853

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standardı, Gıda üretimi, paketlemesi, dağıtımı, sunumu  yapan firmalar dahil olmak üzere gıda zincirindeki tüm kuruluşları kapsayan şartlarını tanımlar

Tıklayınız
iso-14001-logo

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi; kuruluşların çevreye olan etkilerinin değerlendirildiği, çevre açısından risklerin tanımlanıp, önlemlerinin planlanmasını içeren bir yönetim sistemidir.

yeni ohsas 18001

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

OHSAS 18001, İş Sağlığı ve güvenliğine yönelik olarak, işyerinde olası bir iş kazası riskini analiz etmek, ihtimali en aza indirgemek ve önlem almakla ilgili bir yönetim sistemidir.

iso 10002

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

ISO 10002 Müşteri memnuniyeti yönetim sistemi, müşterilerin memnuniyetini ölçmek, değerlendirme yöntemlerini tanımlamak, sürekli iyileştirmeye yönelim bir standarttır.

Tıklayınız
yeni iso 13485

ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi

Medikal Sektörde uygulanan ISO 13485:2016 Standardı tıbbi cihazlar konusunda üretim yapan firmalar için  kalite sisteminin gerektirdiği özel gereklilikleri belirler.

CE Belgelendirmesi

CE Belgelendirmesi

CE İşareti ürünlerin teknik yapılarına ilişkin gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini sağlık, güvenlik ve tüketicinin ve çevrenin korunması gerekliliklerine uygunluğunu gösteren ve Conformité Européenne kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir işaretidir.

LVD Testleri

Açıklaması, Düşük Voltaj Direktifi (Low Voltage Directive) olan direktife uygun olarak ürünler üzerinde yapılan; İzolasyon Testi, Yüksek Gerilim Testi, Fiziksel Dayanım Testleri, Yanma Özelliklerine İlişkin Testler, Kaçak Akım Testi, Toprak Hattı Süreklilik Testi,  IP Toz ve Su Testlerini içerir.

Tıklayınız

EMC Testleri

Elektromanyetik uyumluluk testi anlamına gelip, ürünün manyetik özelliklerinin gerekli şartları sağlayıp sağlamadığının anlaşılması için yapılır. CE işaretlemesi, TSE Belgelendirmesi gibi amaçlarla yapılır.

Yangın Testleri

Yangın direnci ürünün amaçlanan kullanımını için tasarlanmış yıkıcı yangın testi ile tespit edilebilir. Test edilecek olan numune bir tutma çerçevesi özel bir fırına konur. Fırının içerisinde uluslararası kabul görmüş bir zaman / sıcaklık uygulanır. Ürünün yangına dayanımı ve yangın karşısında davranışı test edilir.TSE Belgeleri

tse

TSE Belgesi

Ürünlerinize ait TSE standardına uygun olarak üretimin sağlanması, dokümantasyonun yazılması, test ve deney ortamının oluşturulması, TSE başvurusu gibi süreçlerde size danışmanlık hizmeti sunuyoruz.4

tse-hyb-logo

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

Vermiş olduğunuz hizmetin, TSE Standartlarına uygun olması, gerekli dokumantasyon ve altyapının sağlanması, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi (TSEHYB) Başvurusu gibi hususlarda size danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

TSE Kriteri

Ürünlerinize ait TSEK kriterinin yazılması, kritere uygun üretimin sağlanması, test ve deney ortamının sağlanması ve başvuru işlemleri konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Neden Biz?

Uzman Kadro

Her biri kendi alanında uzman olan deneyimli danışman desteği sunuyoruz.

Bütüncül Danışmanlık

Sizin için gerekli belgelendirmeleri  nasıl sağlanacağından, bunlar için mevcut devlet hibe ve teşviklerine ulaşımınız için bütüncül bir  danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

İşletmenize Özel Çözümler

İşletmenizin ihtiyaçlarını analiz eder ve çözümleriz.

Hukuki Destek

Marka ve patent haklarınızın ihlali durumunda, sizlere hukuki süreçte destek veriyoruz.

Hızlı Sonuç

Beklediğiniz sonuçlara hızla ulaşmanızı sağlarız.

Uygun Ücretler

Düşük fiyat politikası ve ödeme seçenekleriyle size en uygun ücretli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Rakamlarla
yaptıklarımız.

0

Müşteri

0

Destek Miktarı

0

Marka & Patent Tescili

0

Belgelendirme

Referanslarımız

metodolojimiz

Aşama Danışmanlık olarak çalışma metodumuz şu aşamalardan oluşmaktadır;

Öncelikle firmanızın talep ve ihtiyaçları analiz edilir. Daha sonra uzmanlarımız sizin için en uygun çalışma planını hazırlayarak onayınıza sunar. Bu plandaki takvime uygun olarak ilerleyen danışmanlık hizmetimiz, periyodik olarak üst yönetiminize rapor olarak sunularak, hizmetimizin etkinliğini ve verimliliğini kontrol etmenizi ve izlemenizi sağlarız.

Firmanızın içinde temel yeteneklerin oluşması için çalışanlarınızın konu hakkında bilgilenmesi amacıyla tüm danışmanlık projelerimiz eğitimler ile desteklenmektedir.

Gizlilik tüm danışmanlık projelerimizin vazgeçilmez unsurudur. Çalışmalar esnasında elde edilen bilgi ve belgeler, yaptığımız gözlemler kesinlikle gizli olarak tutulur. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak gizlilik sözleşmesi imzalanır.

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkarak kurduğumuz profesyonel kadro ve yenilikçi anlayışla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak temel prensibimizdir.

Firmanızın Her
Aşamasında Yanınızdayız

hakkımızda

Firmamız

Kalite Yönetim Sistemleri, Devlet Teşvik ve Yatırımları  ile Marka ve Patent hizmetleri olarak 3 ana branşta uzmanlaşmıştır. Kalite Yönetim Sistemleri başlığı altında sizlere ISO belgeleri, CE Belgesi, TSE ve TSHYB Belgelendirme danışmanlığı yapmaktayız. Devlet Teşvikleri ve Yatırımları başlığı altında size Kalkınma Ajansları, Kosgeb, Tübitak, Dış Ticaret destekleri gibi birçok desteğin danışmanlığını yapmaktayız. Marka ve Patent hizmet başlığımız altında, yurt içi ve yurt dışı marka, patent, endüstriyel tasarım ve coğrafi işaret tescilleri için danışmanlık yapmaktayız.

Belgelerimiz

Müşterilerimize verdiğimiz danışmanlık hizmetinin kalitesi Türk Standartları Enstitüsünce belgelendirilmiştir. Firmamız TS 13573 Danışmanlık Hizmetleri Kapsamında TSE HYB Belgesine sahiptir.

Proje danışmanlarımız TSE Personel Belgelendirme Daire Başkanlığı tarafından verilen  IPARD sertifikasına sahiptir. Ayrıca firmamızın Türk Marka ve Patent kurumu tarafından verilen marka tescili belgesine sahiptir.

Sizi Arayalım

isterseniz yandaki formu doldurun, uzmanlarımız sizi arasın.

Görüşmek İstediğiniz Konu: